توسل

طلسم جاودانگی قدرتمند

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم جاودانگی قدرتمند , رسانه توسل ( جهت مشاوره قدرتمند و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم جاودانگی قدرتمند : شخصاً در مراسم اعدام شرکت کرد، زیرا چنین مناظری معمولاً باعث خوشحالی او می‌شد، اما وقتی مرد محکوم با ترحم عمیق به قاضی بدنام خود نگاه کرد، جرقه‌ای از حکمت بودا، ذهن پرشور شاه را روشن کرد. و در حالی که جلاد شمشیر را برای سکته مهلک بالا آورد، برهماداتا تأثیر آن را در ذهن خود احساس کرد و تصور کرد که خود را روی بلوک می بیند.

توسل : نگه دار، جلاد! برهماداتا فریاد زد: “این پادشاه است که تو او را می کشی!” اما بسیار دیر بود! جلاد این عمل خونین را انجام داده بود. ۲ پادشاه در حالت غمگینی به عقب افتاد و هنگامی که از خواب بیدار شد تغییری بر او وارد شد. او دیگر مستبد ظالم نبود و از این پس زندگی قداست و درستکاری را پیش برد. مردم گفتند که شخصیت برهمن در ذهن او نقش بسته است.

طلسم جاودانگی قدرتمند

پرده ی خودفریبی چشمانت را می پوشاند. اگر می‌توانستید چیزها را آن‌طور که هستند ببینید، نه آن‌طور که به نظر می‌رسند، دیگر به خودتان آسیب و درد وارد نمی‌کردید. شما نمی بینید که باید تاوان اعمال بد خود را بپردازید، برای آنچه می کارید و درو خواهید کرد. در ماثورا مردی به نام واساوادتا بود. او به طور اتفاقی اوپاگوتا، یکی از شاگردان بودا، جوانی قد بلند و زیبا را دید و ناامیدانه عاشق او شد.

طلسم جاودانگی قدرتمند : واساوادتا برای مرد جوان دعوت نامه فرستاد، اما او پاسخ داد: “هنوز زمان آن فرا نرسیده است که اوپاگوتا از واساواداتا دیدن کند.” واساواداتا از اوپاگوتا عشق می خواهد، نه طلا.” اما اوپاگوتا همان پاسخ معمایی را داد و نیامد.۲ چند ماه بعد واساواداتا با رئیس صنعتگران دسیسه عاشقانه ای داشت و در آن زمان تاجری ثروتمند به ماتورا آمد که عاشق واساوادات شد.

قدرتمند

قدرتمند : و در حالی که اشتیاق به او داشت دستور داد مخفیانه جواهری گرانبها را در کالسکه تاجر بیندازند.جواهر گم شد، جستجو شد و پیدا شد. بازرگان به اتهام دزدی دستگیر شد و پادشاه وانمود کرد که با توجه زیاد به دفاع گوش می دهد و با ظاهر پشیمانی دستور داد تاجر را اعدام کنند، در حالی که همسرش به حرمسرای سلطنتی سپرده شده بود.

طلسم جاودانگی قدرتمند : با دیدن ثروت او و ترس از حسادت معشوق دیگرش، مرگ رئیس صنعتگران را تدبیر کرد و جسد او را در زیر خاکریز پنهان کرد.۳ هنگامی که رئیس صنعتگران ناپدید شد، بستگان و دوستانش به جستجوی او پرداختند. جسدش را پیدا کرد اما واساوادتا توسط یک قاضی محاکمه شد و محکوم به بریدن گوش و بینی، بریدن دست و پاهایش و انداختن او به قبرستان شد.

واساوادتا دختری پرشور، اما با خدمتکاران خود مهربان بود و یکی از او بود. کنیزان به دنبال او رفتند و به دلیل عشق به معشوقه سابقش در عذاب هایش به او خدمت کردند و کلاغ ها را بدرقه کردند.۵ اکنون زمان آن فرا رسیده بود که اوپاگوتا تصمیم گرفت به دیدار واساواداتا برود.۶ وقتی او آمد، زن فقیر به خدمتکار خود دستور داد که اندام بریده شده او را جمع کنید و زیر پارچه ای پنهان کنید.

طلسم جاودانگی قدرتمند : و او با مهربانی به او سلام کرد، اما او با ناله گفت: “روزی این بدن مانند نیلوفر معطر بود و من عشقم را به تو تقدیم کردم. در آن روزها من را با مروارید و خراطین خوب پوشانده بودند. اکنون توسط جلاد درهم شکسته و پوشیده طلسم موفقیت در همه کارها شده ام. با پلیدی و خون.»۷ مرد جوان گفت: «خواهر، این برای من خوشایند نیست که به تو نزدیک شوم.

این است که زیبایی نجیب‌تری را به تو برگردانم از جذابیت‌هایی که از دست داده‌ای.»۸ «من دیده‌ام. با چشمان من، تاتاگاتا بر روی زمین طلسم تسخیر راه می‌رود و آموزه شگفت‌انگیز خود را به مردم می‌آموزد. اما تو در حالی که در محاصره وسوسه ها بودی، در حالی که در [صفحه ۲۰۲] اشتیاق و اشتیاق به لذت های دنیوی بودی، به سخنان عدالت گوش نمی دادی.

طلسم جاودانگی قدرتمند : تو نمی‌خواستی به تعالیم تاثاگاتا گوش کنی، زیرا دلت سرکش بود، و بر فریب افسون‌های زودگذرت اعتماد کردی.۹ “جذابیت یک شکل دوست داشتنی خائنانه است و به سرعت به وسوسه هایی منجر می شود که برای تو بسیار قوی شده اند. اما زیبایی وجود دارد که محو نمی شود، و اگر بخواهی به آموزه خداوند ما، بودا گوش فرا دهی. آن آرامشی را خواهی یافت که در دنیای ناآرام لذت‌های طلسم موفقیت در هر کاری گناه آلود می‌یابی.

زیرا در جایی که رنج بسیار است، سعادت بزرگی نیز وجود دارد. ۱۱ او پس از پناه بردن به بودا، دارما، و سانگا، در تسلیم پارسایی در برابر مجازات جنایت خود درگذشت. جشن ازدواج در جامبونادا. مردی در جامبونادا بود که قرار بود فردای آن روز ازدواج کند، و فکر کرد: “ای کاش بودای طلسم جاودانگی مجرب مبارک در عروسی حاضر می شد.

طلسم جاودانگی قدرتمند : و هنگامی که آرزوی خاموش را در دل داماد خواند، حاضر شد وارد شود. ۲ هنگامی که آن حضرت با همراهان بهخوهای بسیار خود ظاهر شد، میزبانی که امکاناتش محدود بود به بهترین وجه آنها را پذیرفت و گفت: «بخورید. ای پروردگار من، و همه طلسم ثروت با شمع جماعت تو، مطابق میل تو.»۳ در حالی که مردان مقدس غذا می خوردند، گوشت ها و نوشیدنی ها کم نمی شد و میزبان با خود فکر می کرد.

این چقدر شگفت انگیز است! اقوام و دوستان. کاش همه آنها را دعوت کرده بودم.” و اگرچه سالن خانه کوچک بود، اما در آن جا برای همه آنها وجود داشت. بر سر سفره نشستند و غذا خوردند و برای همه آنها به اندازه کافی بود.۵ آن حضرت از دیدن اینهمه مهمانان پر از شادی خرسند شد و آنها را زنده کرد و با سخنان راست آنها را شاد کرد و این سعادت را بشارت داد.

طلسم جاودانگی قدرتمند : از عدالت: ۶ “بزرگترین خوشبختی که یک مرد فانی می تواند تصور کند پیوند ازدواج است که دو قلب عاشق را به هم پیوند می دهد. اما هنوز شادی بزرگتر وجود دارد: آغوش حقیقت است. مرگ زن و شوهر را از هم جدا می کند، اما مرگ. هرگز بر کسی که طرفدار حقیقت است تأثیر نخواهد گذاشت. ۷ «پس با حقیقت ازدواج کنید و با حقیقت در ازدواج مقدس زندگی کنید.

شوهری که همسرش را دوست دارد و آرزوی پیوندی جاودانه دارد، باید به او وفادار باشد تا مانند حقیقت باشد و زن بر او تکیه کند و به او احترام بگذارد و به او خدمت کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =